Współpracujemy tylko i wyłącznie z najlepszymi producentami instalacji montażowych, dla których najważniejsza jest jakość i perfekcyjne wykonanie.
Dlatego właśnie naszymi partnerami zostali:

Corab Sp.  z o.o. jest przedsiębiorstwem koncentrującym się na opracowywaniu i produkcji systemów montażu dla fotowoltaiki, które są zgodne z obowiązującymi światowymi standardami. Firma funkcjonuje na rynku od 1991 roku. Produkty Corab cechuje wyjątkowa trwałość, niezawodność oraz łatwość montażu. Szeroki wachlarz produktów na dachy skośne, płaskie, systemy wolnostojące, CARPORT oraz tracker.

 

 

 

Energy 5 – specjalizuje się w projektowaniu oraz produkcji konstrukcji fotowoltaicznych do budowy mikroinstalacji, jak i elektrowni fotowoltaicznych. Nowatorskie podejście projektowe oraz bogate doświadczenie ekspercie pozwoliło nam zdobyć zaufanie ponad 600 Klientów. Szeroka oferta produktowa pozwala na dobranie najbardziej optymalnych rozwiązań dostosowanych do warunków geotechnicznych oraz do oczekiwań Klienta.

Możliwość kontroli fotowoltaiką za pomocą smartfona

Korzystając z naszych usług będziesz mógł z każdego miejsca na świecie kontrolować produkcję całej swojej instalacji za pomocą aplikacji w smartfonie lub tablecie. Istnieje możliwość monitorowania całej instalacji jak i każdego panelu indywidualnie, co w znacznym stopniu ułatwi dopasowanie ich pracy do twoich potrzeb.