Współpracujemy tylko i wyłącznie z najlepszymi producentami instalacji montażowych, dla których najważniejsza jest jakość i perfekcyjne wykonanie.
Dlatego właśnie naszymi partnerami zostali:

Van der Valk Solar Systems jest przedsiębiorstwem koncentrującym się na opracowywaniu i produkcji systemów montażu dla fotowoltaiki, które są zgodne z obowiązującymi światowymi standardami. Firma funkcjonuje na rynku od 1963 roku. Pordukty Van der Valk Solar Systems cechuje wyjątkowa trwałość, niezawodność oraz łatwość montażu. W swojej ofercie posiadają systemy w konfiguracji poziomej oraz pionowej, niektóre systemy udostępniają jako zestawy które można zamontować od razu (np. pudełka ValkBox).

Obecnie w dziedzinie fotowoltaiki jest liderem na rynku polskim (z całkowicie polskim kapitałem), istnieje w branży źródeł odnawialnych od 2008 roku. Jest autoryzowanym dystrybutorem szerokiej gamy produktów takich marek jak SMA, Sharp, LG, Fronius czy SolarEdge. Firma KENO jest również producentem instalacji montażowych, które umożliwiają sprawny montaż modułów fotowoltaicznych. Konstrukcje wykonane są z najwyższej jakości materiałów: stali nierdzewnej oraz aluminium, posiadających 10-letnią gwarancję.

Możliwość kontroli fotowoltaiką za pomocą smartfona

Korzystając z naszych usług będziesz mógł z każdego miejsca na świecie kontrolować produkcję całej swojej instalacji za pomocą aplikacji w smartfonie lub tablecie. Istnieje możliwość monitorowania całej instalacji jak i każdego panelu indywidualnie, co w znacznym stopniu ułatwi dopasowanie ich pracy do twoich potrzeb.